sobota, července 06, 2013

Rozpouštění voskovek


Už poměrně dlouhou dobu si slibuju, jak se na tohle dostanu. A že jsem se na to setsakramentsky těšila!
Líbily se mi ty obrázky na tumblru- barvičky, surrealismus, to je moje.
Celé toto veledílo spočívá v tom, že budete pomocí fénu rozpouštět voskovky a pramínky barev, které z nich budou stékat vám na papíře vytvoří úžasnou scenérii. Jediný háček to má v tom, že barvy jsou pak naprosto všude proto se to nevyplatí dělat někde vevnitř v domě.Budete potřebovat:
 větší balení voskovek,
čtvrtku nebo plátno,
tavící pistole nebo oboustrannou lepící pásku,
a pak vymoženosti, jako jsou noviny na ochránění okolí před smrští barev, nůžky


Pomocí tavící pistole nebo oboustranné lepenky připevníme voskovky na čtvrtku. Můžete si vyhrát se složením barev, odstínů, jak půjdou po sobě. Můžete vybrat také pouze odstíny červené až fialové. Nechte pracovat svou fantazii.

Dále pak už je to jen o foukání fénem na voskovky. Jde to poměrně rychle, takže se nemusíte bát, že by vám to trvalo věčnost. Stejně tak rychle to i schne. Během foukání si můžete zase vyhrát s tím, jakým směrem budete foukat, kde jak moc intenzivně. Máte volnou ruku a zkazit se nedá téměř nic.Štítky:

Komentáře: 3:

V sobota, července 06, 2013 , Blogger Vendy C. řekl...

surrealismus miluju úplně neskutečně! a tohle fakt dobrý, jenom mě by se to asi do pokoje nehodilo.. a zašpinila sis trošku zeď :DDDDDDD

 
V neděle, července 07, 2013 , Blogger PJ řekl...

ne jen zeď. S těma novinama jsem to maličko nevychytala. :D Ale naštěstí příští týden budeme balkon zateplovat a projde si kompletní rekonstrukcí, takže to nevadí. :D

 
V pondělí, července 08, 2013 , Blogger Wendy Drago řekl...

Tedaaaa. Naše umělkyně! :)

 

Okomentovat

Každý názor se počítá!

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka