pátek, září 30, 2016

Jak přibrat


Milé dámy ale i pánové, nepodceňujte tohle roční období. Hubnutí do plavek skončilo, nepromeškejte blížící se podzimní přibírání na váze na Vánoce. Ať je nám hezky teplo. StyleBrunch jako první přináší jedinečný návod na to jak přibrat, aby jste se mohli pochlubit co nejdříve smyslnými křivkami v upnutých legínách s croptopem. 

  • Jídelníček
Nemusíte se nutně vyhýbat zelenině a ovoci. Nechceme, aby jste trpěli. Klidně si ten salát za odměnu jednou do týdne dejte. Jen to nepřehánět! Jistě jste to už všichni slyšeli, strava má být vyvážená. Začněte třeba zmrzlinou (tvarohovou, čokoládovou,...) ale nezapomínejte to vyvážit něčím slaným (křupky, brambůrky,...) Výborná věc jsou fastfoody. Je to rychlý, takže nezromrháte spoustu času čekáním a navíc ty ceny jsou tak krásné, že vám i peněženka poděkuje.


  • Pitný režim
Pivo bude váš nejlepší kamarád a to mi věřte. Rozhodně se vyvarujte nápojům s nízkým obsahem cukru. Držte se cocacoly, kofoly, sprite, mirindy, fanty,.... je to jen na vás , výběr je široký.

  • Co možná nevíte
Zdání klame. Nemusíte se bránit salátům, stačí do nich přidat zálivku a nemusíte si vůbec nic vyčítat.
Nemusíte přestávat pít vaše oblíbené activia nápoje naopak, klidně si ráno dejte hned dva.  Stejně tak umělá sladidla pro vás mohou být dobrým společníkem a ne všechny zdravé sušenky a svačinky můžou být nepřítelem. Například vaše oblíbené rýžové a kukuřičné chlebíky vám mohou být velice nápomocni na cestě za vaší objemnou postavou. 

  • Noční svačinky
A to je to nejpříjemnější na tom všem, to mi věřte. 

  • S dietami přichází omezení- vždycky
Vím, že tohle vás všechny bude mrzet, ale nedá se svítit. Vím, že chcete strašně moc vyběhnout ty schody do 1. patra, ale ne. Ne, když je tam výtah. Přece nechcete bejt vychrtliny? 
Do obchodu pěšky? No a co že je za rohem. Nastupte na segway/ do auta/ na záda přítele či kamarádky případně osedlejte koně nebo psa, ale prokrista nechoďte nebo zhubnete!

Štítky:

Komentáře: 1:

V sobota, října 01, 2016 , Blogger Darinka řekl...

Konečně vím proč se mi nedaří přibrat...nejezdím výtahem!!!

 

Okomentovat

Každý názor se počítá!

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka