pondělí, března 04, 2013

Veletrh Beauty&Spa - Jaro 2013


Mám ráda různé veletrhy. Již jako malá jsem chodila na veletrh hraček, dále pak veletrh For Pets a v současné době samozřejmě Interbeauty, Biostyl a v pátek jsem navštívila i krátce veletrh Beauty&Spa, o kterém se vám chci rozpovídat více.

(Zdá se mi to, nebo mám tu nohu 'vykloubenou') 

Snad hned na začátku si dovolím menší kritiku s tím, že prostory a vůbec i přístup výstaviště v Letňanech se rozhodně nedá srovnat s tím v Holešovicích. To je jako srovnávat fake kabelku LV s originálem. To, že pro novináře není nikde něco jako akreditace, neexistuje něco, jako několik pokladen. Takže již u vchodu mé nadšení začalo hasnout. A když jsem zjistila, že jsou otevřeny pouze 2 haly, přičemž je to stánek na stánku, halva na hlavě. Vzala jsem spolužačku na latté, kde bychom probraly bojový plán a zároveň se trochu postavily na nohy.

A konečně jsme se vyrazili podívat na hlavní (a jediné) pódium.Kde začínala přehlídka na kterou jsem se těšila snad nejvíc: Tajemství ženských křivek od společnosti Správná podprsenka (více na jejich facebookové stránce). Kdy různé ženy, různých velikostí předváděly spodní prádlo.

Když jsme už tak pěkně okupovaly sedadla v krásné přední řadě u pódia rozhodly jsme se počkat na další přehlídku a to trendy na Jaro-Léto 2013. V minulém článku jsem psala, řekněme, něco na ten způsob a to jsem se nechávala inspirovat přehlídkami z Fashion Weekendů. Většina z vás, což mě těší, si stála za svou klasickou představou barevného, kytičkového jara. Tato přehlídka vesměs obsahovala velice pěkné modely a charakterizovala tak jaro, jak má být.


Ačkoliv program byl velice zajímavý a já se dostával do euforie, kdy jsem chtěla vidět všechno, rozhodla jsem se jít omrknout i to, co mi nabízí stánky. Při té příležitosti jsem nechala spolužačku- Sabinu- i nalíčit od profesionálky, která líčí podle barev feng-šuej. A to mne velice zaujalo. Ale jelikož jsem srab, který od zážitku na Interbeauty, kdy mne nalíčili až přespříliš výrazně jsem se raději držela stranou. Ale překvapivě, to dopadlo velice dobře. A s výkonem byli všichni spokojení.

A nebyla bych to já abych neskončila u stánku se zdravou výživou. Přesněji u bílkovinné diety. Tam mi změřili váhu, výšku, tuk, svaly. A nakonec jsem s vysokým sebevědomím opouštěla stánek s tím, že mám vlastně údajně skvělou postavu. (Potěšilo mne zjištění, že tuku mám 22% a svalů 34%).

Ale snad nejvíce zaměřené to celé bylo na nehty. Nehty, nail art a vše s tím společné. Soutěžící v oblastí nailartu čarovaly s umělými nehty tak, že se na to skutečně dalo koukat, ale když jsem ty rejčáky později viděla na modelkách děkovala jsem za své přirozené, krátké nehty.

Ačkoli bych neměla. Oprava. Nemůžu. Ale nemohu si pomoci a neustále si to v hlavě porovnávám s Interbeauty. Ne, nedá se to srovnat. Organizačně určitě ne. Ale zase nemohu říci, že to byla katastrofa.
Jenom myslím, že si podzimní ročník nechám v klidu ujít a nebudu mít ten hrozný pocit, že jsem o něco přišla.  Ale díky nově nabitým zkušenostem se již ta líná část mého já nebude moci vymlouvat, že přeci nemám o čem psát. Z čehož vyplývá to, že článků by tu mělo být požehnaně.

P.S. Musela jsem si na sebe vzít tričko aneb jak někteří říkají 'uniformu' od krásné. Vážně jsem neměla do chodící reklamy daleko.

Štítky:

Komentáře: 8:

V pondělí, března 04, 2013 , Blogger Johana K řekl...

Vypadá to zajímvě, hlavně že ses tam dostala! :) A oblečení máš skvělé i když bez toho nápisu by to možná bylo lepší :D

 
V pondělí, března 04, 2013 , Blogger Jane's colours řekl...

Někdy bych se tam chtěla podívat :)

Jane´s colours

 
V pondělí, března 04, 2013 , Blogger PJ řekl...

Díky :D No, okolnosti byly vážně zajímavé. To bez pochyby.

 
V pondělí, března 04, 2013 , Blogger PJ řekl...

A víš ty co? Už kdysi dávno jsem se rozhodovala, že bych udělala akci, kdy až půjdu na něco takového, vzala bych nějakou čtenářku, která bude mít zrovna čas a chuť s sebou. Ale záleží, jaký by to mělo ohlas. Nemá cenu nic plánovat aniž bych věděla dopředu, zda-li zájem bude. :))

 
V pondělí, března 04, 2013 , Blogger Nyny řekl...

No mohlo to být zajímavé :) Veletrhy mám také docela ráda, jenže nerada na ně chodím - vždycky tam nechám hromadu peněz za blbosti, které bych si normálně nekoupila :D Ty nehty na videu vypadaly docela strašidelně.

 
V pondělí, března 04, 2013 , Blogger PJ řekl...

Přesně tak na tom jsem já. :'D

 
V středa, března 06, 2013 , Blogger Unknown řekl...

máš hezký blog :) tééda ty máš ale dlouhé nožky :)
přidala jsem se mezi tvoje čtenářky a ráda bych tě pozvala ke mě na blog na giveaway o krém lavera .. onlygirlnn.blogspot.com

 
V středa, března 06, 2013 , Blogger PJ řekl...

Děkuju moc. :)

 

Okomentovat

Každý názor se počítá!

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka