Místo, kde blogujiAčkoli v mém případě ty nejlepší články vznikají v mé hlavě během dne či v nějaké útulné kavárně. Pro každého bloggera je důležité mít nějaké to místečko kde, když na něj tlačí ze všech stran, si může sednout a prostě něco začít tvořit.


Jedna z nejlepších knih, které můžou být pro někoho jako jsem já je Teen Vogue Handbook (vlevo). Je tam o všem, co souvisí s módou. Počínaje módními časopisy končeje módními designery. Aneb zkrátka příručka pro každého, kdo chce mít kariéru v módním průmyslu. 

Dále pak blbosti jako tucet svíček, lak na nehty, parfém, pudr, balzám na rty, zrcátko,... Zkrátka něco bez čeho se žádná z nás neobejde. 

Další věcí, kterou musím mít vždy u sebe je poznámkový sešit, kam si píšu všechny myšlenky, kdykoli mne napadnou, abych z toho pak mohla později vyjít. 

A samozřejmě hudba. Život bez hudby by neměl nikdy tu správnou šťávu a co teprve, když potřebujete veškeré emoce přidat do pouhého textu.

Nu a nakonec, když už opravdu není po čem sáhnout nebo se dostanete do slepého bodu, nikdy neuškodí prolistovat si pár časopisů.9 komentářů:

 1. Moc se mi tvoje fotky i tvé místečko líbí!

  OdpovědětVymazat
 2. Krásné fotky, místečko na mě působí hrozně hezky a útulně :) to se potom musí psát články jedna radost

  OdpovědětVymazat
 3. Super světlé místečko ! :)

  gabulka-lovelygirl.blogspot.cz

  OdpovědětVymazat
 4. máš to tam opravdu roztomilé!

  OdpovědětVymazat
 5. U tebe bych se určitě cítila výborně. Jednak máme stejný parfém, stejnou vášeň pro módu (dokonce i stejnou knihu)...páni, tak ti potřásám pravicí...my dvě si budeme rozumět ;-).
  Vivi

  OdpovědětVymazat
 6. Krásný :-) Máš úžasný blog, a už vím proč! :-))))

  www.pavlina-javurkova.blogspot.com

  OdpovědětVymazat

Každý názor se počítá!