pondělí, března 27, 2017

Jak popsat fashion week i když jste tam nebyliNebičujte mě za to, že se ještě vracím k už mrtvé události.


Cítím ještě poslední povinnost uvést vše na pravou míru. Myslela jsem si, že by snad mohlo stačit podat celej report o fashion weeku čistě sobecky, pocitově. Jenže jsem zjistila, že to vůbec ale vůbec není originální. Většina článků o fashion weeku je buď bulvární nebo také čistě pocitová + ootd z #mbpfw
Tak tedy, naposledy.
Kdyby náhodou někdo po vás chtěl chytrý kecy o fashion weeku. 

Jak tu věc popsat, když jste tam nebyli v pěti souvětích. 


1. Věta


Miro Sabo je jméno, které se teď bude hodně skloňovat, ačkoliv přehlídku kterou #mbpfw v sobotu otvíral, hned přehlušili jiní, hned v úterý se vrátil na scénu, když dostal ocenění za módního návrháře roku.

2. Věta
Zuzana Kubíčková vyrazila všem dech svou přehlídkou v barokním Grand Hotelu, kdy její modely doplňovaly unikátní prostředí a spojení s burlesque navodilo fantastickou a unikátní atmosféru, která na fashion weeku ještě nebyla, ale za hvězdu večera si lidi stejnak zvolili topmodelku Karolínu Kurkovou, takže těžko říct, o čem se večer mluvilo víc. 


3. Věta 

Jakub Polanka fashion weekové přehlídky všechny uzavřel také zcela unikátní atmosférou kdy do rytmu House of Pain - Jump around modelky poskakovaly kolem (pak že se v těch přehlídkovejch hadrech nedá pořádně hejbat) a nakonec doskákal i sám Polanka. 
4. Věta


Situationist je návštěva, která na náš fashionweek přijela až z Gruzie a přehlídka byla čistě minimalistická, čímž si získala i místo v našich Pražských srdcích.5. Věta

Lukáš Macháček všechny překvapil, protože místo právě svého minimalismu tentokrát využil svou fantazii a přehlídka těžce dýchala podsvětím a rebelstvím, samozřejmě masky nemohly chybět.

Těchto pět rozvinutých vět správně použít a nikdo nepozná, že jste na fashionweeku nebyli. Jinak více k jednotlivým kolekcím stačí prokliknout zde v článku některé ze jmen a dostanete se do ofiko galerie mbpfw a můžete si názor dělat sami. Zdroj těchto kvalitních fotek jsou teda taky ofiko stránky www.mbpfw.cz kromě teda Zuzany Kubíčkový, tam jsem kvalitu vychytala. Ach. 


Štítky: ,

Komentáře: 0:

Okomentovat

Každý názor se počítá!

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka