pátek, března 10, 2017

Co o tobě vypovídají emoji?


Sebeanalýza je vždycky skvělej způsob prokrastinace!


Takže vytáhněte telefony, koukněte na posledně použité emoji a  a pojďte zjistit, co jste vlastně za člověka.Nuda. Možná je na čase udělat něco se svým životem. Myslíš si, že jsi spešl, ale to si myslí každej průměrnej člověk. Podtrhuješ to tim, že nepoužiješ obyčejnýho :D, ale dáš usměvavý očička. Stejně ti to nikdo nežere.Můžeš mít vtipný kamarády. Ale ty se vlastně stejně tak moc nesměješ. Jsi vlastně dost falešnej člověk. Falešnej úsměv, falešnej orgasmus, falešný poprsí. S kamennou tváří posíláš takový emoce štěstí. Styď se. Ale vzhledem k tomu, že čteš Stylebrunch tak asi v klidu. Je jasný že nemáš kamarády. Vlastně to spíš posíláš jako reakci na svoje vlastní vtipy. V tom případě se omlouvám. Určitě se směješ.
Osaměle ve svým světě.


Mohlo by se zdát, že jsi pozitivní člověk. Sluníčko zpíva, ptáci svítí. Ale zase je tu ten problém, ze čteš Stylebrunch a to mluví za sebe. Snažíš se bejt milej člověk. Chceš podpořit svoje kamarády, nebo ti tvoje crush napsala něco milýho. Snažíš se no. Třeba to jednou vyjde.


Všichni víme že tohle slouží jen k jedinými účelu. Píše se to na instagram, když někdo zveřejní boží fotku perfektních bot.
Děláš jak jsi hodnej a milej člověk, ale jen děláš. Nikdo ti to nevěří, proto se uchyluješ k tomuto emoji. Ale v dnešní době je stejnak všechno jen na efekt. Možná ti dělá dobře, že když to pošleš, dostane se ti odpovědi o tom, "jaká jsi čertice"Budeme si rozumět, sdílíme stejný osud. Jsme ten druh pozorovatelů. Svět se děje, my jsme. A občas nám je trapno, za to co se děje. Ale vlastně to je v pohodě, protože je to celkem zábavný.


Co ty jsi za člověka, sakra udělej něco se sebou, určitě si s tebou nikdo nechce hrát viď? Hnidopich, protiva, sklony ke grammar nazi. Tvým pasivně-agresivním útokům se nikdo nevyhne. Myslíš si, že jsi Sókrates současnosti, ale je na čase aby ti někdo otevřel oči.


Máš tinder a zoufalej nedostatek sexu.
A myslím si, že ho ještě dlouho mít budeš.


"Možná jsem zamilovaná, ale nejsem mainstream!"


"Je mi 12!"


"Mám ráda fialovou/žlutou/zelenou/modrou"


Basic white girl. Hraješ si na hloupou, milou a neodolatelnou. Ale buď je ti 13 nebo je čas dospět.Chceš sex. Strašně moc chceš sex a nestydíš se za to, že jsi jeden z největších perverzáků, co kdy spatřili světlo světa.Nikdo ti nerozumí. Jsi smířenej člověk. Smířenej se svým osudem. Ačkoliv tě to někdo rozesmutní, víš že to tak je. Jsou vítězové a jsou smíření lidé jako ty. Nic nenaděláš.Tady někdo ví nejlíp. Je nejlepší a nejkrásnější. Samolibost je tvá nejsilnější vlastnost a tak ti to vyhovuje. Je ti 16 a chceš všem ukázat, že už nejsi panna.

Vážně, co jsi zač člověče? Budeš ten typ divnýho člověka. Lidi, co tě znaj to ví. Nic se u tebe nedá předvídat, žádná tvá reakce. Většinou mlčíš a když už promluvíš, nikdo nechápe, co chceš vlastně říct. Ale budeš vcelku v pohodě člověk. Asi. Dokud člověk nenajde ty mrtvoly, co schováváš u sousedů na dvorku.


Strpení, ani s přílišnou sebeanalýzou se to nemá přehánět, nechci nikomu přivodit krizi identity, proto pokračování příště, až na to budete připraveni mí drazí.

A teď šup, přiznejte se, kdo jsi, čtenáři můj?

Štítky:

Komentáře: 3:

V sobota, března 11, 2017 , Anonymous J. řekl...

Já nejčastějc posílám klasicky se usmívajícího nebo toho s úsměvem, očičkama a růžovýma tvářičkama. Když mám rejpavou, tak toho, co mrká, to je pro mě vyloženě ironickej smajlík a nesnáším, když ho někdo používá jen tak a tu ironii v něm nevidí. Nebo to vidím jen já?! :-D

 
V sobota, března 11, 2017 , Blogger PJ řekl...

Něco na tom 100% bude :D

 
V pondělí, dubna 10, 2017 , Anonymous LUc řekl...

Vysmátej brečící smajlík. :DD

 

Okomentovat

Každý názor se počítá!

Přihlášení k odběru Komentáře k příspěvku [Atom]

<< Domovská stránka