Letní trendy: Jídlo


Jsme ve zlatém věku zdravýho jídla. (jej!) Zdraví je nový luxus. Chci říct, že ti promineme, když nebudeš mít nejnovější styl roztrhanejch kalhot v případě, že budeš mít fotku se super cool zdravym ovocnym salátenm nebo když v ruce budeš držet vitamínovou bombu.
Zelený džus
Kdyby byla soutěž o nejlepší Superjídlo zelený džus by dělal maskota, protože nic neřekne "Starám se o svoje tělo" líp než zelený džus v ruce a teplákovka z posilovny.

Smoothies
Proč se obtěžovat žvýkáním? 
Mimochodem pokud je zelený džus cool tou barvou, kombo smoothie a zelený musí být supercool a shodou náhod se tady na style brunch dělal zelený smoothie - Vitamínová pěst mezi oči

Almond Milk
To od Alpra je teď velký trend na instagramu. Nějakým zázrakem se mi krabička tohodle octla i doma. To asi Ježíš přestal distribuovat víno a snesl mi z nebe právě tohle mléko. A já debil to dala střízlivějícímu kamarádovi se slovy "Hele nevim, co to je, vypadá to zdravě, třeba ti to pomůže."
Kdybych věděla, jak cool to je, tak si s tim napřed udělám fotku.

Frozen Yogurt
Zmrzlina už je pasé, teď tu máme takovou marihuanu zdravých jídel. Drogu, co sotva prošla kontrolou. Kupujete na vyzkoušení Marockou mátu za 40Kč a pak jediné co víte je, že jste nechali poslední 200Kč ještě za Anglický punč, Italské amaretto, Kalifornské pistácie, Skořicovou hrušku a Brazilské acai.


Zeleninové karbanátky
Eva o nich jednou řekla: "Je to past!"


Voss voda s ovocem
Protože je to voda za 100Kč ve skvělé, stylové flašce a když do ní naházíte nakrájené kousky ovoce, tak vypadá fantasticky. Jste zdraví, krásní a máte boží instagram zahlcen tím, jak skvěle si žijete!

Připouštím, že je možné, že jsem na něco zapomněla. Stíhat veškeré trendy je vyčerpávající. Víte o něčem co mi uniklo? A vůbec.. jak moc jste cool vy?

A teď mě nechte dojíst moje

7 komentářů:

 1. No já ti nevim, zeleninový karbanátky nejsou až tak fotogenický.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Od toho je hashtag #bio #healthy #fit a #yummy

   Vymazat
 2. skvelý článok, pobavil, hlavne avokádo na konci :D

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to byl super článek :D
  http://hollychicc.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 4. "Eva řekla: Je to past!" to mě dostalo. super.

  OdpovědětVymazat

Každý názor se počítá!