FAQ

aneb na co jste se nebáli zeptat.

Takjo, hezky od začátku, co je to vůbec PJ?
Dělala jsem si srandu, že je to Příjmení a Jméno a ono to tak vážně je. 
Okej, nejsem žádnej superhrdina se super tajnou identitou a stejně chodím v poslední době víceméně s kůží na trh, takže jmenuju se P- Petra a J-Jelínková. Pampadam.

Kolik ti je?
Je rok 2016 a mě bude v prosinci 20. Nebudu tuhle stránku tak často aktualizovat, takže si to spočítejte, jsem ročník 96. (jen otočená 69, vtipný co?) 

Co posloucháš?
Wohohou pozor. V mejch žílách proudí rock'n'roll. John Lennon, Jim Morrison, David Bowie, Axl Rose jsou moji manželé (noaco že žije jen jeden z nich?!) Další srdcovka je Nick Cave, ale občas si trsnu na country a Johnnyho Cashe. Taky nesmím zapomenout na Leonarda Cohena. Občas jsem ale dáma a poslouchám Chinawoman, Patti Smith. A ze současný scény The Kooks (díky mojí kamarádce a mýmu ex), Bastille aj. A pozor, jak já miluju francouzký chansony. 

... dále jste se nebáli ptát na otázky, co se týká sexu, které byly mnohdy velice zajímavé a ualá- tady je můj kdysi slavný, dnes zoufalý ask.fm kde si z toho všeho dělám možná jen maličko srandu a ve skutečnosti taková vůbec nejsem, ale mír a lásku s váma.

Jak je to s tou reklamou tady? Říkáš o sobě, že jsi nezávislá.
Ano. Říkám a stojím si za svým. Je mi jasný, že to v týhle době nejde. Měla jsem nabídky od zootu, kde spolupráce znamenala milion reklam tady na webu skrytejch i viditelnejch a měla bych z toho peníze. Wow. Problém je, že já nechci. Zoot se mi sám o sobě nelíbí. Nějak se neztotožňuju s tou značkou. Na druhou stranu jsou značky, které miluju. Jsou to umělecké koncepty nebo začínající mladí návrháři, úžasné myšlenky, skvělý místa a fakt jsem z nich nadšená a páni když mi nabídnou spolupráci? To je radost na obou stranách. Ano. Jsem nezávislá. Nejsem jako ty blogerky, co si nevidí do pusy. Píšou o všech produktech, co dostanou, jak jsou bombastický.
Já to neumím a proto jsem skončila u krásný. Nemohla jsem psát o něčem, co se mi nelíbilo i když by z toho byly peníze a dárečky. 

0 komentářů:

Každý názor se počítá!